Slide Background
Slide Background
Slide Background
Slide Background
Slide Background
Slide Background
Slide Background
Slide Background

KATEGORIE PRODUKTOWE

IZOMARKET

Materiały hydroizolacyjne, systemy naprawcze w budownictwie.

Specjalizujemy się w dziedzinie hydroizolacji, dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną ofertę niezbędnych materiałów i narzędzi zwiększających efektywność prac izolacyjnych i uszczelniających. Każdy produkt pochodzi od znanego i cenionego w branży producenta. Stawiamy na najlepszą jakość i niezawodną funkcjonalność.

Oferujemy rozwiązania systemowe obejmujące zaprawy uszczelniające, powłoki na bazie cementów, bitumów i polimerów oraz szeroką gamę produktów do iniekcji.

Polecamy także specjalne materiały naprawcze, w tym: zaprawy szybkowiążące, szpachlówki do betonu, tynki renowacyjne, materiały sczepne. Proponujemy też materiały do wykończenia: powłoki żywiczne, farby elewacyjne, w tym basenowe.

Nasza oferta to nie tylko materiały, opracowujemy także pełne rozwiązania technologiczne. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Już dziś zapraszamy do kontaktu i skorzystania z szerokiej oferty sklepu IzoMarket.

Wyceny obiektowe

PORADNIK

Wybór izolacji - zwróć uwagę!

           Izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe stanowią istotny element każdej budowli. Ich zadaniem jest nie tylko zapewnienie odpowiednich walorów użytkowych obiektu, ale także ochrona konstrukcji przed niszczącym działaniem wody, a przede …

Zadzwoń