Pakery Do Iniekcji

W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo niezbędne produkty do wykonania iniekcji uszczelniających, wzmacniających i uciąglających. Proponujemy: różnego rodzaju pakery iniekcyjne, żywice, środki czyszczące, węże iniekcyjne, pompy i inne akcesoria. Chcielibyśmy tutaj skupić się na pakerach zwanych też iniektorami. Iniektory to zawory jednokierunkowe, które umożliwiają właściwe połączenie konkretnego elementu budowlanego z pompą iniekcyjną w czasie ciśnieniowego tłoczenia iniekcyjnych środków
uszczelniających.

Jak działają pakery do iniekcji?

Paker składa się z kilku elementów. Gumka rozpierająca odpowiada za szczelne i mocne zamocowanie w przygotowanym otworze. W wyniku skręcania ulega rozpieraniu, przez co następuje silne kotwienie w otworze. Innym istotnym elementem jest kalamitka, która jest zaworem zwrotnym, umożliwiającym podanie iniektowanego materiału i uniemożliwiającym jego wypływanie po zatłoczeniu. Między tymi elementami jest rdzeń, który może występować w różnych długościach. Kalamitki występują jako spiczaste lub płaskie. Wybór w dużej mierze zależy od osoby wykonującej iniekcję. Dokonując wyboru należy pamiętać o zakupie właściwej końcówki do węża lub pistoletu.
Dobierając pakery należy brać pod uwagę rodzaj iniekcji, możliwości wykorzystania danego pakeru (średnica, długość), rodzaj iniektowanego materiału.

Pakery – rodzaje

W naszej ofercie znajdują się iniektory: stalowe, aluminiowe i plastikowe, w tym bardzo praktyczne jednodniowe. Wszelkie oferowane przez nas produkty cechują się wysoką jakością, dzięki czemu zapewniają odpowiednie uszczelnienie i kotwiczenie. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami możemy oferować towar w korzystnych cenach.
Oczywiście, jeśli nie wiedzą Państwo, jaki paker będzie najlepszy, to z przyjemnością pomożemy w wyborze i podpowiemy najlepsze rozwiązania.

Zastosowanie pakerów

  • uszczelniania rys, styków konstrukcji i iniekcji kubaturowych,
  • iniekcji wzmacniających i sklejających w miejscach wymagających takiego zabiegu, w tym w obszarze zarysowań i pęknięć,
  • podawania iniektu za przegrodę w celu wykonania iniekcji kurtynowej.

Dokładamy wszelkich starań, aby móc oferować Państwu jak najlepsze produkty w korzystnych cenach, dlatego też umożliwiamy zakupy hurtowe. A jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty to nasi specjaliści z przyjemnością podzielą się wiedzą i doświadczeniem. Jednocześnie zapraszamy na naszego bloga, gdzie uchylamy licznych rąbków tajemnicy dotyczących izolacji i nie tylko.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Zadzwoń