Pompy Do Iniekcji

W przypadku wystąpienia uszkodzeń konstrukcji w celu zachowania jej parametrów
technicznych i użytkowych konieczne jest przeprowadzenie naprawy. Jest wiele metod rewitalizacji. Niektóre z nich opierają się na wykonaniu prac iniekcyjnych. W takich przypadkach warto postawić na profesjonalny sprzęt, w tym pompy do iniekcji, które są dostępne w naszym sklepie, w wielu wariantach.

Pompy do iniekcji

Iniekcja polega na wprowadzeniu wtłaczanego medium w dane miejsce w celu jego uszczelnienia bądź wzmocnienia, wykorzystując przy tym parametry wprowadzanego materiału po jego stężeniu/związaniu. Metoda ta jest stosunkowo bezinwazyjna i pozwala na wyeliminowanie problemu bez konieczności rozbiórki elementów budowlanych bądź całego obiektu. W ofercie naszego sklepu IzoMarket znajdują się urządzenia przeznaczone do wykonywania iniekcji wysokociśnieniowych i niskociśnieniowych (IzoMarket – skuteczne uszczelnienia).

W naszej ofercie znajdą Państwo również różnego rodzaju materiały dostosowane do iniekcji uszczelniających, uciąglających i wzmacniających, preparaty do czyszczenia pomp, pakery oraz inny niezbędny osprzęt i narzędzia. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu dokonać jak najlepszego zakupu.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Zadzwoń