Systemy naprawcze do betonu i murów

Przygotowaliśmy dla naszych klientów kompletne systemy naprawy i wykończania konstrukcji. Poza specjalistycznymi materiałami naprawczymi oferujemy technologie do uszczelnień i izolacji obiektów, a także materiały do wykonywania powłok ochronnych i dekoracyjnych.

W naszej ofercie można znaleźć szybkosprawne i bezskurczowe zaprawy do renowacji konstrukcji z betonu, cegły i innych materiałów mineralnych, przywracające im i polepszające parametry techniczne i użytkowe. Poza naprawami strukturalnymi szereg zapraw służy do wypraw architektonicznych, a także do robót specjalistycznych: wklejania zbrojenia, wykonywania podlewek pod maszyny i urządzenia, czy studzienki kanalizacyjne i kręgi betonowe.

Naprawa nie obyłaby się bez materiałów uzupełniających takich jak: kleje do betonu, warstwy sczepne, preparaty do ochrony i zabezpieczania zbrojenia oraz innych elementów metalowych.

Poza mineralnymi, proponujemy stosowanie materiałów syntetycznych, takich jak: kity poliuretanowe i tiokolowe, silikony, akryle i kity specjalistyczne np. do uszczelnień przejść instalacyjnych i wklejania zbrojenia, czy produkty do iniekcji.

Prace odtworzeniowe powinny kończyć się wykonaniem powłok ochronnych i dekoracyjnych. W tym zakresie można u nas znaleźć: powłoki cementowe, pokrycia z żywic poliuretanowych, epoksydowych i akrylowych. Nadają one nie tylko właściwy wygląd, ale chronią obiekty przed destrukcją w wyniku oddziaływania środowiska, w tym wody, odcieków i gazów.

IzoMarket to nie tylko dostawca materiałów, oferujemy pełen zakres doradztwa technicznego. Przy wykorzystania trzydziestoletniego doświadczenia naszej kadry opracowujemy kompletne rozwiązania. Pomagamy też znaleźć właściwych wykonawców prac.

Szybka naprawa konstrukcji? Z IzoMarket to możliwe! Już dziś skorzystaj z szerokiej oferty naszego sklepu online.

Przy większym zakresie prac warto spytać o przygotowanie oferty obiektowej.

Zadzwoń