Zaprawy Naprawcze

Użytkowanie, nieprzewidziane warunki, uszkodzenia, wady – to tylko kilka elementów, które mogą negatywnie wpłynąć na konstrukcje i sprawić, że będzie potrzebna ich odpowiednia konserwacja lub naprawa. W tej kategorii naszego sklepu przygotowaliśmy dla Państwa zaprawy naprawcze przeznaczone do różnych zastosowań.

Zaprawy naprawcze – właściwości i zastosowanie

Produkty tego typu powstają na bazie cementu z dodatkiem innych składników. W zależności od składu są podzielone na poszczególne kategorie: CC, PCC, SPCC, PC. W większości są to produkty szybkowiążące lub o kontrolowanym czasie wiązania, bezskurczowe, o wysokich wytrzymałościach. W przypadku zapraw naprawczych wiele z nich jest zbrojonych mikrowłóknami, co dodatkowo wpływa na sposób działania materiału i polepsza jego parametry. Poza typowymi materiałami do napraw IzoMarket ma w swojej ofercie zaprawy samorozlewne, samopoziomujące, kotwiące i uszczelniające.

Zastosowanie tego typu materiałów jest konieczne w celu przywrócenia lub podwyższenia parametrów elementów budowli, ale także polepszenia odporności na szkodliwe oddziaływania środowiska. Prace naprawcze mogą być wykonywane lepiej i szybciej, a naprawiany element szybciej wprowadzony do użytkowania. Zaprawy naprawcze są szczególnie polecane przy remontach różnego rodzaju zbiorników, oczyszczalni ścieków, mostów i innych obiektów inżynierskich, obiektów przemysłowych, obiektów infrastrukturalnych (rurociągi, studzienki) oraz pozostałych konstrukcji z betonu, ceramiki bądź innego tworzywa budowlanego.

Poza zaprawami naprawczymi warto zastanowić się nad materiałami do wykonywania powłok ochronnych, uszczelniających i dekoracyjnych. Nasze produkty pozwolą Państwu we właściwy sposób przeprowadzić prace i renowacje konstrukcji budowlanych i drogowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy polecić dany system lub zaproponować rozwiązania indywidualne. W przypadku pytań, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy fachową pomoc na każdym etapie składania zamówienia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Zadzwoń